MÖBLER / Sittgrupper / Salongsgrupp 5646207
nr 564 6207
Salongsgrupp
6 del 1920/30-tal Swedish grace
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 2 februari 2009
4.400 kr
5.100 kr
6.100 kr
Salongsgrupp
nr 564 6207
Salongsgrupp
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 6.200 kr |
måndag 2 februari 2009 |